0800 604 406
  info@paradigmacc.sk

Why work with us?

Trénuj naše hlasy v call centre. Hľadáme ŠKOLITEĽA, ktorý bude majstrom svojho remesla.

Miesto práce
Veľká Okružná, Žilina

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP

Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacMzda v priemere 1500,- Eur. Fixná/základná mzda začína od 1200,- Eur. Ak nás presvedčíš, že si tá najlepšia investícia, vieme sa dohodnúť aj inak. K mzde sa viažu pravidelné MESAČNÉ a ROČNÉ odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme úspešné call centrum, ktoré má stabilný tím, ale zároveň stále rastieme.
K rastu potrebujeme nielen nových zamestnancov, ale aj kvalitného interného ŠKOLITEĽA, majstra svojho remesla, ktorý od samého začiatku podporí našich novonastupujúcich, ale aj súčasných kolegov. Zameria sa na ich najsilnejšie stránky a vlastnosti, a pomôže im vyrásť a prejaviť svoj hlas.

Veríme, že ak našim zamestnancom dáme od samého začiatku maximálnu podporu, mnohonásobne sa nám to vráti. O výber nových kolegov sa postará naše skúsené HR, takže tvojou úlohou bude pracovať už len s prijatými kolegami.

A preto hľadáme do nášho tímu ŠKOLITEĽA, ktorý zastreší vzdelávanie, kvalitu, rozvoj a metodiku.

Čo od teba očakávame:

  • budeš pripravovať a realizovať školenia pre novonastupujúcich kolegov,
  • budeš sa podieľať na vzdelávaní po odbornej aj softskillovej stránke všetkých kolegov,
  • zabezpečíš základné štandardy a manažovanie kvality hovorov v jednotlivých projektoch,
  • budeš sledovať a vyhodnocovať kvalitu hovorov,
  • budeš analyzovať dáta a navrhovať aktivity na zlepšenie kvality procesov,
  • zabezpečíš základné metodické usmernenie pre jednotlivé projekty,
  • budeš v obraze pri najnovších trendoch a budeš ich vedieť implementovať.

Zamestnanecké výhody, benefity

A čo teda za svoju prácu (okrem mzdy) dostaneš?

  • staneš sa členom PARADIGMA rodiny a budeš sa spolupodieľať na raste firmy,
  • budeš môcť voľne a kreatívne vytvoriť svoju novú pracovnú pozíciu,
  • dostaneš možnosť zažiť rôzne teambuildingy, napr. aj v Barcelone alebo Ríme,
  • budeš sa môcť podpísať pod spoločné úspechy a tešiť sa z nich,
  • dostaneš možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť.

Pridaj sa k nám, pretože v našej firme tvoj hlas nezanikne.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať nás môžeš aj telefonicky, ak si nie si istý, či je to práca pre Teba. Alebo nám napíš e-mail (chlpikova@paradigmacc.sk) a my sa ti ozveme. Radi ti zodpovieme otázky a dohodneme sa na termíne pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2023

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

andragogika, psychológia, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Poďme si to celé zhrnúť, či si ten majster svojho remesla, ktorého hľadáme:

  •  máš skúsenosti so školeniami, tréningami alebo mentoringom,
  • máš skúsenosti s aktívnym predajom alebo telemarketingom,
  • vieš ľudí nadchnúť, motivovať a odovzdávať skúsenosti,
  • vieš pracovať s tímom ako s celkom, ale aj samostatne s ľudskou dušou,
  • si aktívny šofér a si ochotný cestovať do našich pobočiek, ktoré máme v Prievidzi a vo Valašskom Meziřičí, a tam sa budeš tiež realizovať.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme profesionálne a dynamické multikanálové kontaktné centrum zameraná na služby komerčného call centra. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam a špičkovej technológii dnes patríme medzi lídrov v oblasti kontaktných centier v Slovenskej a Českej republike. Naše služby poskytujeme výhradne pre existujúcu klientelu našich partnerov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Chlpíková
Tel.: +421903416520
E-mail: chlpikova@paradigmacc.sk

WHO ARE WE LOOKING FOR?

PEOPLE WHO WANT TO GROW WITH US.
We do not mind if you are on maternity leave, retired or a student.

WHAT ARE WE LOOKING FOR?

YOUR VOICE WE WANT TO HEAR.

signature
HR Manager
editor image